Speed Date Türkiye Ana Sayfa

Çık dışarı eğlen! Yeni insanlarla tanış…

Çık dışarı eğlen! Yeni insanlarla tanış…

Türkiye Pazar Lideri

Her ay 20+ etkinlik

%80+ Başarı

Eşit Katılımcı

5k+ Aktif Üye

3 Şehir

Speed Dating Nasıl Çalışır? 

Başvuru Formu Doldurun

Speed Date Türkiye etkinliklerimize katılabilmeniz için sizi tanımamız çok önemli. İlgi alanlarınız, sosyal medya hesaplarınız, yaşınız ve mesleğiniz vb. gibi tüm detayları eksiksiz doldurunuz. Verdiğiniz tüm bilgiler bizimle güvende kimseyle paylaşmıyoruz.

Başvurunuzu İnceleriz

Speed Date Türkiye olarak etkinlik başvurunuzu titizlikle inceleriz. Etkinliğimize katılmak için bekar olmanız, seçtiğiniz etkinliğin yaş aralığı ve katılım şartlarına uygun başvuru yapmanız önemlidir. Bizimle paylaştığınız özel bilgileriniz bizimle güvende, sadece yöneticilerimiz görür.

Başvurunuz Onaylanır

Etkinlik başvurunuz onaylandığında, etkinlikten 3 gün önce size bilgi veririz. Etkinlik yeri ve diğer detaylar sadece etkinlik ücretini ödeyen katılımcılarla paylaşılır. Meraklı gözlerden uzak durmak için etkinlik yerini sadece ödeme yapan, onaylı katılımcılarla paylaşıyoruz.

Speed Dating Başlar

Speed Date Türkiye etkinliğimize geldiğinizde yöneticimiz sizi karşılar, yerinizi gösterir ve etkinlikle ilgili sizi bilgilendirir. Etkinlik başladığında her 5 dakikada bir zil çalar ve erkekler bir sonraki masaya geçer. Bu şekilde bir gecede tüm katılımcılar birbirleriyle tanışırlar.

Speed Date Türkiye Şehirleri

Popüler Etkinlikler

BLOG

 ” Aktif Yazarlarımızın Speed Dating Hakkındaki Yazılarını Takip Edin ”

Kadınlar bir ilişkide ne ister?
Kadınlar Bir İlişkide Ne İster?

Kadınlar bir ilişkide ne ister? sorusunu cevaplamaya çalışacağız. Geçen haftaki yazımızdan sonra kadınlar bir ilişkide ne ister sorusunu cevaplamaya çalışacağız. Her insanın bir ilişkiden beklentisi farklıdır. Kadınlar ise genel olarak bazı ortak beklentilere sahiptirler. Daha önceki yazımızda erkeklerin ilişkiden beklentilerini anlatmıştık, bu yazımızda da kadınların isteklerini kaleme aldık. Centilmen olmak Kadınlar için karşılarındaki erkeğin centilmen […]

Daha fazla oku
Erkekler bir ilişkiden ne ister?
Erkekler Bir İlişkide Ne İster?

Erkekler bir ilişkide ne ister? sorusunu cevaplamaya çalışacağız. Her insanın bir ilişkiden beklentisi farklıdır. Erkekler bir ilişkide ne ister sorusunun cevabı ise pekçok kişinin tahminleriyle doğru orantılıdır. Erkekler ise genel olarak bazı ortak beklentilere sahiptirler. Bu yazımızda sizin için bu beklentileri kaleme aldık. Saygı Hem kadınların hem de erkeklerin bir ilişkinin temelinde aradıkları şey saygıdır. […]

Daha fazla oku
Ayrılık acısı nasıl hafifler?
10 Adımda Ayrılık Acısını Atlat!

Verdiğimiz tavsiyeleri dinle. 10 Adımda ayrılık acısını atlat! İlişkiler bazen biter ve ardında acı kalır. Aşk acısı bir anda geçmez belki ama ayrılık hüznünü üstünüzden atmanızı sağlayacak birkaç önerimiz var 10 adımda ayrılık acısını atlat yazımız acı çekenler için… 1-Eşyalardan kurtulun Eski sevgilinizin sizde olan eşyaları, birlikte çektirdiğiniz fotoğraflar, hediyeler ve buna benzer her şeyden […]

Daha fazla oku
Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin