Speed Date Türkiye’ye üye olmam gerekiyor mu?

Hayır üyelik zorunlu değildir, ancak bültenimize kayıt olarak gelecek etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz. Sadece katılmak istediğiniz etkinlikler için başvuru ve ödeme yaparsınız. Başvuru ve kayıt soruları için çağrı merkezi 0506 516 0909 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden 24 saat erişebilirsiniz.

Bir etkinliğe katılmak için nasıl ödeme yapabilirim? Rezervasyon hattı çalışma saatleri nedir?

Telefonla müşteri hizmetleri üzerinden yapılan rezervasyonlar için ekstra 5 TL telefonla rezervasyon ücreti uygulanır. Diğer tüm talep ve  şikayetleriniz için lütfen çalışma saatleri içinde arayınız (Pazartesiden cumaya 09:30 – 18:00 arası) Ücretsiz

Ödeme yöntemleriniz nelerdir?

Ödeme ile ilgili sorun yaşıyorsanız, 0506 516 0909 numaralı telefondan bizi arayarak alternatif bir ödeme seçeneğinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bazı etkinliklerimizde (tabii ki elverişlilik durumuna bağlı olarak) kapıda nakit ödeme yapılabilir, ancak kapıda ödeme seçeneğinde herhangi bir indirimi uygulanmayacaktır.

Başvuru sırasında farklı e-posta adresi verdim. Değiştirebilir miyim?

Evet. Sadece güncel e-posta adresinizi veya diğer bilgilerinizi info@speeddateturkiye.com posta adresimize açıklayıcı bir yazı ile göndermeniz yeterlidir. Unutmayın bilgilerinizin güncel ve doğru olması etkinliklerimize katılmanız ve etkinlik sonrası size ulaşabilmemiz açışından çok önemli.

Eft/Havele ile ödeme yapmak istemiyorsam ne yapmalıyım?

Lütfen Eft yada Havale dışında ödeme isteğinizi 050651609069 numaralı telefonumuza Whatsapp üzerinden iletiniz. Banka hesabınız yoksa yada ödeme yapamıyorsanız lütfen 0506 516 0909 numaralı telefondan bizi arayınız. Bazı etkinliklerimizde (tabii ki elverişlilik durumuna bağlı olarak) kapıda nakit ödeme yapılabilir, ancak kapıda ödeme seçeneğinde herhangi bir indirimi uygulanmayacaktır.

Neden ön başvuru yapmam gerekiyor?

Her etkinliğimizde kadın erkek eşitliğine önem veriyoruz. Bu nedenle etkinlik öncesi katılımcı dengesini sağlamamız gerekiyor. Ayrıca, her etkinliğe yeterli sayıda kişinin katılacağından da emin olmalıyız.

Web siteniz güncel görünmüyor. Yeni etkinlikleri neden göremiyorum?

Web sitemizi her gün güncelliyoruz. Yenile simgesini tıklayarak veya Ctrl+R ardından Ctrl+ F5 tuşlarına basarak tarayıcınızı yenilemeniz gerekir.
Aynı zamanda bir Proxy sunucusu kullanıp kullanmadığınızı kontrol etmeniz de iyi olur. Bunu yapmak için Araçlar / İnternet Seçenekleri / Bağlantılar’a gidin ve Lan Ayarları düğmesini tıklayın ve Proxy sunucu kutusunun işaretli olmadığından emin olun.

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin