Benden Hoşlanıyor Mu?

Benden hoşlanıyor mu?

Benden Hoşlanıyor Mu?

Sizden Hoşlandığını nasıl anlarsınız?

Benden hoşlanıyor  mu? Belki de karşı cins için en çok sorduğumuz sorudur bu. Buluştuğunuz kişinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını merak edebilirsiniz. Bunu anlamanın pek çok yolu vardır. Ancak hoşlanma belirtileri kadın ve erkekler için farklılık gösterebilir. Bu yazımızda sizin için bunlara değineceğiz.

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

Erkekler bir kadından hoşlandığında ne yapar? Nasıl davranır? Neler konuşur? Hangi davranışlardan kaçınır?

Sizi pür dikkat dinliyor mu?

Bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını merak ediyorsanız öncelikle bu soruyu cevaplamalısınız. Onun ilgilenmediği bir konuda konuşarak bu soruyu test edebilirsiniz. Her ne kadar onun ilgi alanı olmasa da anlattığınızı merak ediyor, sizi pür dikkat dinliyorsa size ilgi duyuyor demektir.

Temas ediyor mu?

Bu sorunun yanıtı da size hoşlanıp hoşlanmadığının yanıtını verebilir. Hoşlanan erkek isteyerek veya istemsizce size temas etmeye çalışır. Elinize uzanır, belinizi tutar veya buna benzer ufak dokunuşlara meyilli olur.

Size soru soruyor mu?

Size, sizinle ilgili sorular soran erkek sizi merak eden erkektir. Ailenizi, işinizi, arkadaşlarınızı merak ediyorsa bu bir işaret olabilir!

Kıskanıyor mu?

Her ne kadar özgüvenli ve kıskanç bir yapıda olmayan erkek olursa olsun hoşlandığı kadını içten içe kıskanır. Sizi eğer dozunda kıskanıyor, sahipleniyorsa sizden hoşlandığı anlamına gelebilir.

Gün içerisinde arıyor mu?

Yoğun bir kişi de olsa her erkek hoşlandığı kadını gün içerisinde aramak, sesini duymak ister. Bunun için kimi zaman bahaneler uydurabilir.

İltifat ediyor mu?

Her erkek iltifat edemez, kabul. Ancak çekingen bir erkek dahi olsa cümlelerinin arasında mutlaka sizi mutlu edecek kelimelere yer verir. Hem sizi beğendiği için hem de bunları duymanın sizi mutlu edeceğini düşündüğü için iltifat eder. Acaba benden hoşlanıyor mu? sorusunun en önemli belirtilerindendir.

Kadınların Hoşlanma Belirtileri

Kadınlar bir erkekten hoşlandığında ne yapar? Nasıl davranır? Neler konuşur? Hangi davranışlardan kaçınır?

Göz teması kuruyor mu?

Kadınlar hoşlandıkları erkeklerle uzun ve derin göz teması kurarlar. Sohbet ederken veya onları dinlerken gözlerinin içine bakarlar.

Yeni konular açıyor mu?

Sohbetin bitmemesi için farklı konular açan kadın, büyük ihtimalle karşısındaki kişiden hoşlanıyor ve konuşmanın bitmemesini istiyordur.

Gülüyor mu?

Bu soru benden hoşlanıyor mu? sorusunun cevaplanması açısından oldukça önemli. Eğer en saçma esprinize dahi gülüyorsa o kadın sizden hoşlanıyordur. Yanınızda neşeli ve enerjikse, gözlerinizin içine bakarak gülümsüyorsa bu olumlu bir işarettir.

Yüzü kızarıyor veya sakarlaşıyor mu?

Kadınlar hoşlandıkları erkeklerin yanında heyecanlanır, panik yaparlar. Bu heyecan yüzlerinin kızarmasına panik de sakarlaşmalarına neden olur. Yanınızda eli ayağına dolaşıyorsa sizden hoşlanıyor olabilir.

Samimi hitaplarda bulunuyor mu?

Eğer hayatınızdaki kadın size karşı samimi hitaplarda bulunuyorsa, hatta sadece size özel hitap şekilleri bulduysa sizden hoşlanıyor olabilir.

Kıskanıyor ve trip atıyor mu?

Kadınlar hoşlandıkları kişiyi başkalarıyla paylaşmak istemez bu sebeple kıskançlıklar yaşayabilir.

Önümüzdeki hafta yeni blog yazımızda görüşmek üzere …

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , ,

Tartışma Platformu

İlk Yorumunuz “Benden Hoşlanıyor Mu?”

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin