Erkekler Bir İlişkide Ne İster?

Erkekler bir ilişkiden ne ister?

Erkekler Bir İlişkide Ne İster?

Erkekler bir ilişkide ne ister? sorusunu cevaplamaya çalışacağız.

Her insanın bir ilişkiden beklentisi farklıdır. Erkekler bir ilişkide ne ister sorusunun cevabı ise pekçok kişinin tahminleriyle doğru orantılıdır. Erkekler ise genel olarak bazı ortak beklentilere sahiptirler. Bu yazımızda sizin için bu beklentileri kaleme aldık.

Saygı

Hem kadınların hem de erkeklerin bir ilişkinin temelinde aradıkları şey saygıdır. Saygı olmadan hiçbir şekilde iletişim kurmak mümkün değildir. Bir ilişkiyi yürütmek de pek mümkün olmaz. Bu sebeple erkekler partnerleri ile aralarındaki saygıyı asla kaybetmemek isterler.

Özgürlük

Hemen hemen her erkek ilişki esnasında özgürlüğünü kaybetmemek ister. Sürekli birine hesap vermek, nerede ne yaptığını bildirmek istemezler. Bu sebeple ilişki esnasında onu bu tarz sorularla bunaltmamaya ve kendini özgür hissetmesini sağlamaya çalışın.

Affedici Olmak

Erkekler de kadınlar da hata yapabilir. İlişkideki ufak hataların, kusurların görmezden gelinmesini ve kolay affedilebilir olmasını ister erkekler.

Cinsellik

Erkekler için cinselliğe verilen önem kadınlara göre çok daha farklı bir boyutta. Bu sebeple ona ne kadar çekici göründüğünü söylemeniz bile mutlaka işe yarayacaktır.

Espri

Erkekler eğlenmeyi severler ve bu sebeple mizah yeteneği güçlü kadınlarla birlikte olmak isterler. Onu ne kadar eğlendirirseniz, sizinle ne kadar iyi vakit geçirirse o kadar iyidir.

Huzur

Erkekler, onlara huzur veren kadınları severler. Uzun süreli mutluluk, tartışmasız ilişkiler, trip olmayan birliktelikler onlara huzur verir ve bunu yaşamak isterler.

Özel Alan

Özel ilgi alanına sahip olmak erkekler için önemlidir. İlişki sırasında bu özel alanlarını kaybetmemek isterler. Bir kadınla birlikte olurken aynı zamanda iki tarafında kendi özel ilgi alanlarının olmasını isterler.

Yukarıdaki maddeler kadın-erkek ilişkilerini detaylı incelediğimizde uzayıp gidecektir. Peki sizce erkekler bir ilişkide ne ister?

 

Etiketler:, , , , , , ,

Tartışma Platformu

İlk Yorumunuz “Erkekler Bir İlişkide Ne İster?”

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin