Etkinlik sonrası eşleşmeler ve işaretlemeler olup olmadığını nasıl bilebilirim?

Bir speed dating etkinliğine katıldıktan sonra, diğer katılımcıları işaretleyebilir ve sizi kimin işaretlediğini etkinlik yöneticimizden öğrenebilirsiniz. 2 karşılıklı evet işareti bir ‘match’ eşleşmesidir. Eğer bir eşleşme gerçekleşirse, ertesi gün, etkinlikle ilgili bize başvuru esnasında verdiğiniz e-posta adresinize eşleşeme e-postası göndeririz ancak bazen önemsiz ( Spam ) klasörlere düşebiliyor, lütfen kontrol ediniz.

Unutmayın – partiler ve bazı sosyal etkinliklerde eşleşme ve işaretleme uygulaması yoktur. Bunun yerine, etkinlik boyunca katılımcıları gözlemleyebilir ve istediğiniz herhangi bir kişiyle sınırsız süreyle iletişim kurabilirsiniz.

Hiç Match (eşleşme) olmadı. Bu, bir sonraki etkinliğe ücretsiz gelebileceğim anlamına mı geliyor?

Speed Date Garantisi, etkinliklerimize katılan ancak hiç kimseyi işaretlemeyen katılımcılara ücretsiz katılım hakkı vermektedir.  Etkinliklerimizde eşleşme olup olmayacağını garanti edemiyoruz. Bir Speed Dating etkinliğinde tanıştığınız herkesi ‘evet’ veya ‘arkadaş’ olarak işaretlerseniz, onları tekrar görmek istediğiniz belirtiyorsunuz. Dolayısyla Speed Date Garantisi koşulları koşulları kalkmış oluyor.

Hiç eşleşme olmamış; ama eminim o beni ”x” işaretledi.

Etkinliklerimizde bazen katılımcılar tanıştıkları kişilere onları işaretleyeceği yönünde bilgi verip işaretleme yapmayabilirler. Bu sıklıkla karşılaştığımız bir durumdur. Bazen de tanışma anında işaretleme yapıp daha sonra fikir değiştiren katılımcılarla karşılaşıyoruz.  Speed Date Türkiye etkinlik yöneticiniz eşleşme ve işaretlemelere tamamen tarafsız ve objektif yaklaşmaktadır. Eğer bir eşleşme varsa bu mutlaka size bildiririz.

Bir etkinlikte kaç kişiyi işaretleyebilirim?

Bu tamamen size kalmış bir seçim, bir sınır yok. Bununla birlikte, genel olarak erkekler kadınlardan daha fazla katılımcıyı işaretleme eğilimindedir. Ayrıca, erkeklerin kendilerini işaretleyen kadın sayısını fazla olduğunu düşünme eğiliminde olduklarını ve kadınların makul sayıda eşitleme yaptıklarını söylemeliyiz. Kadınlar daha seçici ve kararlı işaretleme yapıyor. Yaptıkları işaretlemenin sonunda mutlaka 2. bir görüşme oluyor.

Bununla birlikte etkinliklerimizde genel katılımcıların yaklaşık % 80’i en az 1 match ( eşleşme ) alıyor.

Etkinlikten sonra yaptığım işaretlemeleri değiştirebilir miyim?

Eşleşmeler ve işaretlemeler etkinlikten sonra değiştirilemezler. Lütfen dikkatle seçin! Eğer emin değilseniz, boş bırakın, kaybedecek bir şey yok! İşaretlemelerde eşleşme oluştuğu an etkinlik yöneticimiz karşılıklı olarak bilgilerinizi paylaşacaktır. Bir kere paylaşım yapıldıktan sonra bunun iptali söz konusu değildir. Bu nedenle gerçekten etkinlik sonrası daha fazla zaman ayırmak istediğiniz ve görüşmek istediğiniz kişileri skor karta işaretleyiniz.

Beni Speed Dating etkinliğinde kimlerin işaretlediğini görebilir miyim?

Evet, öncelikle kendi işaretlemenizi tamamlamanız ve skor kartınızı etkinlik yöneticimize teslim etmeniz gerekiyor. Böylece size etkinlikten sonra 48 saat içinde göndereceğimiz e-posta ile  ” Evet ” işaretlerinizi kontrol edebilir ve  eşleştiğiniz kişileri gönderebiliriz.

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin