Etkinlik iptal oldu. Ne zaman iade yapıyorsunuz?

Çeşitli nedenlerle etkinlik iptal edilir ise herhangi bir başvuru yapmanıza gerek kalmaksızın ücretiniz 7 iş günü içinde bize ödeme yaptığınız hesap numarasına iade edilir. Bununla beraber çok çeşitli iptal değişiklik ve iadeler olmaktadır. Etkinlik eşit ilkesi sebebiyle geçici süre ertelenir ve aynı konspetteki etkinlik şirketimize bağlı sebeblerle 3 kez yapılamaz ise, info@speeddateturkiye.com e-posta adresimize yapılan taleplerde ortalama 7 iş günü içinde finans departmanımız ücret iadesi yapmaktadır. İade yapabilmemiz için bize banka hesap bilgilerinizi ve iade talebinizi bildirmenizi rica ederiz.

Profilimi ve başvuru kaydımı silebilir miyim?

Evet. Dilediğiniz zaman info@speeddateturkiye.com e-posta adresimize mail yada 0516 506 0909 numaralı telefonumuza sms göndererek kaydınızı sildirebilirsiniz.

Etkinlik kaydımı farklı bir tarih ile değiştirebilir miyim?

Geçerli bir sebebiniz olduğu taktirde, etkinlik gerçekleşmeden en az 3 iş günü önce bize bildirirseniz, kaydınızı ücretsiz başka bir etkinliğe transfer ederiz. Ancak ücret iadesi yapılmaz. 24 saatten daha kısa bir sürede değişiklik yada iptal yapamıyoruz. Bununla birlikte, dengesiz katılım sayıların etkinliklerimizde diğer katılımcılara zarar vermesi nedeniyle, eğer herhangi bir sebeple katılamayacaksanız lütfen bize bilgi verin.

Etkinliğe katılamayacağım.Yerime bir arkadaş gönderebilir miyim?

Evet, aynı cinsiyetten bir arkadaşınızı ek bir ücret ödemeden etkinliğe gönderebilirsiniz. Ancak öncesinde arkadaşınızında başvuru formu doldurmuş olması, kendisini değerlendirebilememiz açısından önemlidir. Lütfen 0506 516 0909 numaralı telefonumuza whatsapp ile mesaj gönderin, böylece arkadaşınızı kaydedebiliriz. Arkadaşınız karşı cinsiyet de ise, yine de size yardım edebiliriz. Lütfen kontrol etmek için bizi arayın.

Bir arkadaşım için başvuru yapmak istiyorum ancak yardıma ihtiyacım var?

Eğer arkadaşınız adına kayıt oluşturuyorsanız, öncelikle arkadaşınızdan izin alınız ve tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz. Başlangıç için arkadaşınızın en az bir e-posta adresi ve sosyal medya hesabı olması gerekir. Aynı e-posta adresinden kayıt açamayız.  Sorularınız varsa lütfen 0506 516 0909 numaralı telefonumuzdan bizi arayın. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin