Kadınlar Bir İlişkide Ne İster?

Speed Dating Etkinlikleri

Kadınlar Bir İlişkide Ne İster?

Her insanın bir ilişkiden beklentisi farklıdır. Kadınlar ise genel olarak bazı ortak beklentilere sahiptirler. Daha önceki yazımızda erkeklerin ilişkiden beklentilerini anlatmıştık, bu yazımızda da kadınların isteklerini kaleme aldık.

Centilmen olmak: Kadınlar için karşılarındaki erkeğin centilmen olması çok önemlidir. Konuşurken göz teması kurulmasını, bir yerden içeri girerken kendilerine yol verilmesini isterler. Bu ufak hareketler kadınları etkiler.

İlgilenin ama dengeyi bozmayın: Kadınlar ilgi ister evet ama ilgide boğulmak istemezler. Gün içerisinde onları arayın, ufak jestlerle ilginizi belli edin ancak çok fazla aşmayın bu çizgiyi. Çok ilgi kadınları ilişkiden soğutabilir.

Dinleyin: Kadınlar ne anlatırsa anlatsınlar can kulağıyla dinlenmek isterler. İyi bir dinleyici olun, sevgilinizle aynı zamanda iyi bir dost olmaya dikkat edin. Onun dertlerini dinleyin, ona yol gösterin.

Yalan söylemeyin: Yalanı kim sever ki? Bir kadın yalan söylediğinizi öğrendikten sonra asla eskisi gibi olmayacaktır hiçbir şey. Ne olursa olsun dürüst olun.

Plan yapın: Kadınlar plan yapan, özellikle kendileri için bir şeyler organize eden erkeklerden hoşlanırlar.

Güçlü durun: Güçlü duruşu olan erkekler kadınların ilgisini çeker. İlişkide sevgilinizin kararlarına önem verin, onu dinleyin ama mutlaka kendi görüşlerini yansıtabilen güçlü bir erkek olun.

Bakımlı olun: Kadınlar bakımlı olmayı sever, buluşmalara özenle hazırlanır. Bu yüzden sizden de aynı özeni göstermenizi beklerler. Mutlaka bakımlı olun.

Arkadaşlarına karşı kibar olun: Kadınlar arkadaşlarıyla ilişkileri hakkında pek çok şey paylaşırlar. Bu yüzden önemsedikleri kişileri sevgililerinin de önemsemesini isterler.

Kıskançlık dengesini iyi kurun: Kadınlar kıskanılmak ister ama hayatı onlara daha zor hale getirmenizi istemezler. Bu yüzden onları kıskanın ancak dengeyi iyi kurun.

Etiketler:, , , , , ,

Tartışma Platformu

İlk Yorumunuz “Kadınlar Bir İlişkide Ne İster?”

Etkinliklerimizi Kaçırma!
Yeni etkinliklerimizden haberdar olmak ve size özel fırsatları kaçırmamak için şimdi kayıt olun. Tüm etkinlik ve duyurulardan ilk sizin haberiniz olsun.
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin
Etkinliklerimizi Kaçırmayın
Takip edin. Yeni etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun.
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz koruyor ve paylaşmıyoruz.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin
Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin