Kadınlar Bir İlişkide Ne İster?

Kadınlar bir ilişkide ne ister?

Kadınlar Bir İlişkide Ne İster?

Kadınlar bir ilişkide ne ister? sorusunu cevaplamaya çalışacağız.

Geçen haftaki yazımızdan sonra kadınlar bir ilişkide ne ister sorusunu cevaplamaya çalışacağız. Her insanın bir ilişkiden beklentisi farklıdır. Kadınlar ise genel olarak bazı ortak beklentilere sahiptirler. Daha önceki yazımızda erkeklerin ilişkiden beklentilerini anlatmıştık, bu yazımızda da kadınların isteklerini kaleme aldık.

Centilmen olmak

Kadınlar için karşılarındaki erkeğin centilmen olması çok önemlidir. Konuşurken göz teması kurulmasını, bir yerden içeri girerken kendilerine yol verilmesini isterler. Bu ufak hareketler kadınları etkiler.

İlgilenin ama dengeyi bozmayın

Kadınlar ilgi ister evet ama ilgide boğulmak istemezler. Gün içerisinde onları arayın, ufak jestlerle ilginizi belli edin ancak çok fazla aşmayın bu çizgiyi. Çok ilgi kadınları ilişkiden soğutabilir.

Dinleyin

Kadınlar ne anlatırsa anlatsınlar can kulağıyla dinlenmek isterler. İyi bir dinleyici olun, sevgilinizle aynı zamanda iyi bir dost olmaya dikkat edin. Onun dertlerini dinleyin, ona yol gösterin.

Yalan söylemeyin

Yalanı kim sever ki? Bir kadın yalan söylediğinizi öğrendikten sonra asla eskisi gibi olmayacaktır hiçbir şey. Ne olursa olsun dürüst olun.

Plan yapın

Kadınlar plan yapan, özellikle kendileri için bir şeyler organize eden erkeklerden hoşlanırlar.

Güçlü durun

Güçlü duruşu olan erkekler kadınların ilgisini çeker. İlişkide sevgilinizin kararlarına önem verin, onu dinleyin ama mutlaka kendi görüşlerini yansıtabilen güçlü bir erkek olun.

Bakımlı olun

Kadınlar bakımlı olmayı sever, buluşmalara özenle hazırlanır. Bu yüzden sizden de aynı özeni göstermenizi beklerler. Mutlaka bakımlı olun.

Arkadaşlarına karşı kibar olun

Kadınlar arkadaşlarıyla ilişkileri hakkında pek çok şey paylaşırlar. Bu yüzden önemsedikleri kişileri sevgililerinin de önemsemesini isterler.

Kıskançlık dengesini iyi kurun

Kadınlar kıskanılmak ister ama hayatı onlara daha zor hale getirmenizi istemezler. Bu yüzden onları kıskanın ancak dengeyi iyi kurun.

Peki sizce kadınlar bir ilişkide ne ister? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

Tartışma Platformu

3 thoughts on “Kadınlar Bir İlişkide Ne İster?

 1. ÜNAL

  Merhabalar,kadınlar bir ilişki de samimiyet isterler.Yalan sözlerle kandırılmaktan hoşlanmazlar.Medeni,nazik davranışlar ve güzel sözler hoşlarına gider,cömertlik ve centilmenlik isterler.Ilgi ve de güzel sohbetlerden hoşlanırlar.

  6 ayönce Cevapla

  1. Speed Date Türkiye

   Yorumunuz için teşekkürler

   6 ayönce Cevapla

  2. Aysun

   En önemlisi kadınlar anlaşılmak ister , karşılıklı birbirinin kararlarına saygı duyan , dürüst ,güvenilir , değer veren , en ufak bir şeyde bırakmayan

   4 ayönce Cevapla

Yorum ekle

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin