Mutlu Bir İlişkinin 10 Sırrı

Mutlu bir ilişkinin 10 sırrı

Mutlu Bir İlişkinin 10 Sırrı

Mutlu bir ilişkinin 10 sırrını öğrenmek istermisiniz?

1-Ortak ilgi alanları yaratmak

Mutlu bir beraberliğin sırlarından biri ortak ilgi alanları yaratmaktır.  Bu ister beraber izlenen bir dizi olsun isterse keyif alınan bir hobi. Birlikte bir şeyler yapmak ilişkiye hareket katar.

2-Sevginizi dile getirin

Uzun soluklu ilişkilerde ilerleyen zamanlarda bu madde rafa kalkıyor. Aksine, öyle zamanlarda sevdiğiniz kişiye olan hislerinizi sık sık dile getirmelisiniz. Sevginizi gösterdiğinizde daha mutlu bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.

3-Ufak sürprizleri unutmayın

Özel günlerin yanı sıra sıradan günlerde yapılan ufak sürprizler, alınan küçük hediyeler insanları mutlu eder. İlişkinizde de bu tarz şeylere önem verirseniz, daha mutlu bir ilişkiniz olabilir.

4-Her zaman açık olun

Şeffaf olmak ilişkilerin altın kuralıdır. İçi dışı bir olmak, açık olmak ilişkilerde daha az sorun yaşanmasını sağlar.  Çiftlerin birbirine karşı açık olduğu ilişkiler, güven ve huzur dolu ilişkilerdir.

5-Saygı ve sevgiyi bırakmayın

İlişkinizde ne olursa olsun partnerinize saygı duymayı bırakmayın. Sevgi ise kilit nokta. Sevgisiz bir ilişki zaten mutsuz bir ilişkidir. Saygı bittiğinde sevgi de zamanla azalır, bu sebeple buna dikkat etmenizde fayda var.

6-Tartışırken kırıcı olmayın

Her ilişkide sorunlar ve sorunların getirdiği tartışmalar olabilir. Bu tartışmalar esnasında kırıcı olmazsanız ilişkinizi mutlu bir şekilde sürdürebilirsiniz. Ancak birbirinize kırıcı şeyler söylerseniz, ilerde bu lafların getirdiği üzüntüyle daha çok sorun yaşayabilirsiniz.

7-Ayrılmayı düşünmeyin

İlişki sırasında yaşanılan sorun ve tartışmaların ardından hemen ayrılmayı düşünmek yanlıştır. Sevdiğiniz kişiyi bir anda kaybetmeyi göze almamalısınız. Bu yüzden kolay kolay ayrılık lafını gündeme getirmemenizde, sorunları farklı şekilde çözmeye çalışmanızda fayda var.

8-Özel hayatınız olsun

İlişkinizde ortak ilgi alanlarınız olduğu kadar kendinize ayırdığınız özel anlar da olmalı.

9-Güvenin

Günümüzde ilişkilerde güven sorunu bir hayli fazla. Ancak şüpheci olmanın ve güvenememenin ilişkinize hiçbir faydası yok. Karşınızdaki kişiyi seviyorsanız, onun da sevgisine inanıyorsanız mutlu bir ilişki yaşamak için tüm şüphelerinizi bir kenara bırakmalısınız.

10-Değiştirmeye çalışmayın

Çoğu mutsuz ilişkinin temelinde, kişilerin birbirlerini değiştirmeye çalışmaları yatıyor. Bunu yapmayın. Sevdiğiniz kişiyi olduğu halde kabullenin ve bu şekilde sevin.

İşte mutlu bir ilişkinin 10 sırrı. Umarız sizde hayatınızda bu bilgilerden faydalanır ve daima mutlu olursunuz.

 

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , ,

Tartışma Platformu

İlk Yorumunuz “Mutlu Bir İlişkinin 10 Sırrı”

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin