Bilgilerim gizli tutulacak mı?

Evet, kesinlikle! Bunu size garanti ediyoruz. Bilgileriniz sadece siz ve seçtiğiniz kişi arasında match ( eşleşme ) durumunda paylaşılacaktır. Gizlilik Politikamız.

Bir arkadaşımı getirebilir miyim?

Arkadaşlarınızla etkinliklerimize gelmekten mutluluk duyuyorsunuz. Çoğu kişi böyle yapıyor. Speed Dating etkinliğimize katılmayan arkadaşlarınızı da yanınıza getirebilirsiniz, ancak etkinlik başladığında, arkadaşlarınızın yanınızda kalmasına izin vermeyiz. Çalıştığımız mekanların çoğunda, arkadaşlarınız sizi mekanın diğer bölümünde bekleyebilirler. Bununla birlikte, bazı mekanlarda bu mümkün olamıyor, çünkü etkinlik için tüm mekanı kiralıyoruz.

İnsanlar etkinliğe yalnız mı yoksa arkadaşlarıyla mı geliyor?

Tamamen kişiye bağlı bir seçim. Çoğu erkek yalnız gelirken, kadınlar genellikle bir arkadaşıyla gelir.

Speed Dating etkinlikleri ne kadar sürüyor?

Özel ve büyük çaplı etkinlikler haricinde , organizasyonlarımızı minimum 20 ile 30 kişiden oluşan bay ve bayan katılımıyla yapıyoruz. Bir tanışma ortalama 5 dakika sürmekte, bu yüzden etkinliğimiz minimum 1,5 -2 saat sürmektedir.

Bir arkadaşım için ek başvuru nasıl yapabilirim?

Öncelikle, arkadaşınız için bir etkinlik seçtiğinizde, onun için bir kayıt oluşturmanız gerektiğini bilmelisiniz. Katılmak istediğiniz  etkinliği seçip arkadaşınızın tüm bilgilerini (adını, soyadını, telefon, e-posta, yaş vb ) girin. Alternatif olarak 0506 516 0909 numaralı telefondan (telefonla kayıt ücreti 5 TL) bizi arayabilir ve arkadaşınız için de bir kayıt yapabilirsiniz. Bu kayıtları oluştururken tüm sorumluluğun size olduğunu ve arkadaşınızı kayıt yapmadan önce bilgilendirmeniz gerektiğini unutmayın.

Bir etkinliğe katılmak için nasıl ödeme yapabilirim? Rezervasyon hattı çalışma saatleri nedir?

Başvuru ve genel sorular için çağrı merkezi 0506 516 0909 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden 24 saat erişilebilir. Telefonla yapılan rezervasyonlar için 5 TL telefonla rezervasyon ücreti uygulanır. Diğer tüm talep ve  şikayetleriniz için lütfen çalışma saatleri içinde whatsapp üzerinden yazınız. (Pazartesiden cumaya 09:30 – 18:00 arası) Ücretsiz

Etkinliğe nasıl başvuru yaparım?

Her etkinliğin alt kısmında bulunan ” Kayıt Ol ” butonuna tıklayarak etkinliklerimize kayıt olabilirsiniz. Alternatif olarak 0506 516 0909 numaralı telefondan (telefonla kayıt ücreti 5 TL) bizi arayabilirsiniz.

Ödeme yöntemleriniz nelerdir?

Ödeme ile ilgili sorun yaşıyorsanız, 0506 516 0909 numaralı telefondan bizi arayarak alternatif bir ödeme seçeneğinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bazı bekar partilerimizde (tabii ki elverişlilik durumuna bağlı olarak) kapıda nakit ödeme yapılabilir, ancak bu tam fiyat üzerinden yapılacak ve herhangi bir indirimi uygulanmayacaktır.

Banka Hesaplarınıza nasıl ulaşabilirim?

Ödeme Bildirim Formu linkinden ulaşabilirsiniz.

Speed Date Türkiye etkinliklerinin yerini nasıl öğrenebilirim?

Size uygun etkinliği seçmek için Ana sayfa menümüzden ” Etkinlikler ” düğmesini tıklayın. Böylece, şehrinizdeki tüm etkinliklerin listesini tarihe göre sıralanmış olarak görürsünüz. Konumla ilgili daha fazla bilgi görüntülemek için, ilgilendiğiniz etkinliğin altında bulunan ” Kayıt Ol ” bağlantısını tıklayın; buradan ana etkinlik açıklamasının yanında, mekan ve konum hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Etkinliklerinize katılanların bekar olduğunu nereden biliyorsunuz?

Tabi ki öncelikle Size güveniyoruz ! Dürüst ve erdemli olmak size daima kazandırır. Ancak bazı özel durumlarda etkinlik öncesinde katılımcılarımızın sosyal medya profillerini ön kontrolden geçiriyor ve yalan beyanda bulunan katılımcılarımızı organizasyonumuza dahil etmiyoruz.

Herhangi bir eşleşme olup olmadığını nasıl bilebilirim?

Bir hızla buluşma etkinliğine katıldıktan sonra, diğer katılımcıları işaretleyebilir ve sizi kimin işaretlediğini etkinlik yöneticimizden öğrenebilirsiniz. 2 karşılıklı evet işareti bir ‘match’ eşleşmesidir. Eğer bir eşleşme gerçekleşirse, ertesi gün, başvuru yaparken bize verdiğiniz e-posta adresinize etkinlikle ilgili eşleşeme e-postası göndeririz, ancak bazen önemsiz ( Spam ) klasörlere düşebilir, lütfen kontrol ediniz.

Unutmayın – partiler ve bazı sosyal etkinliklerde skor kart ve işaretleme uygulaması yoktur. Bunun yerine, etkinlik boyunca katılımcıları gözlemleyebilir ve istediğiniz herhangi bir kişiyle sınırsız süreyle iletişim kurabilirsiniz.

Speed Dating etkinliğinde kaç tane tanışma olacak?

Speed Dating etkinliğinde azami tanışacağınız kişi yaklaşık 20’dir. Minimum tanışma ise 8’dir. Sadece bir etkinlikte İstanbul’da genellikle 15-20 , diğer şehirlerde 10-15 ​​arasında kişi ile tanışırsınız.

Speed Dating için nasıl giyinmeliyim?

Kendinizi rahat hissettiğiniz kıyafetler giyin. Çoğu katılımcı etkinliklerimize iş çıkışı yada  düzgün giyimli gelecektir. Bu nedenle takım, şık bir elbise yada spor bir ceket – ilk görüşte yarattığı etki bakımından dikkate alınabilir.

Etkinliğe katılamayacağım. Yerime bir arkadaş gönderebilir miyim?

Evet, aynı cinsiyetten bir arkadaşınızı ek bir ücret ödemeden etkinliğe gönderebilirsiniz. Lütfen 0506 516 0909 numaralı telefonumuzdan bizi arayın, böylece arkadaşınızı kaydedebiliriz. Arkadaşınız karşı cinsiyet de ise, yine de size yardım edebiliriz. Lütfen kontrol etmek için bizi arayın.

Bir etkinlikte kaç kişiyi işaretleyebilirim?

Bu tamamen size kalmış, bir sınır yok. Bununla birlikte, genel olarak erkekler kadınlardan daha fazla katılımcıyı işaretleme eğilimindedir. Ayrıca, erkeklerin kendilerini işaretleyen kadın sayısını fazla olduğunu düşünme eğiliminde olduklarını ve kadınların makul sayıda eşitleme yaptıklarını söylemeliyiz. Kadınlar daha seçici ve kararlı işaretleme yapıyor. Yaptıkları işaretlemenin sonunda mutlaka 2. bir görüşme oluyor.

Bununla birlikte etkinliklerimizde genel katılımcıların yaklaşık % 80’i en az 1 match ( eşleşme ) alıyor.

Katılımcılara sorulacak bir soru listesi hazırlamak iyi bir fikir mi?

Konuşulacak şeyler bittiğinde hazır birkaç soru sormak iyi bir fikirdir. Bununla birlikte, beş dakikalık bir tanışmanın doğallığını bozduğu için, bir soru listesi üzerinden sohbet etmek çok kötü bir fikirdir. Deneyin ve hangisinin iyi olduğuna kendiniz karar verin.

Etkinliğe geldiğimde ne oluyor?

Geldiğinizde, size yardımcı olacak Speed Date Türkiye etkinlik yöneticimizi göreceksiniz ve size bir skor kartı, isim etiketi ve kalem verecek. Herkes geldiğinde, Speed Date Türkiye yöneticisi Speed Dating etkinliğinin nasıl çalıştığını açıklayacak ve sorularınızı cevaplayacaktır. Ardından tanışma başlar. Zil her çaldığında erkekler her beş dakikada bir bir yandaki masaya geçer ve kadınların karşısına otururlar. Her tanışmadan sonra katılımcılar, kendilerine verilen skor kartına, tanıştıkları kişiyi tekrar görmek isteyip istemediklerini işaretler. Etkinliğin sonunda skor kartları yöneticimiz tarafından eşleştirme yapmak üzere toplanır ve etkinlik son bulur. Ancak birçok kişi etkinlik sonra ayrılmıyor ve  tanıştıkları insanlarla daha fazla sohbet etmek için kalıyor.

Speed Date Garantisi nedir?

Speed Date Türkiye katıldığınız etkinliklerden memnun ayrılacağınızı garanti eder. Eğer etkinliklerimizde tanıştığınız kişiler aradığınız doğru kişi değilse ve skor kartta kimseyi işaretlemezseniz Speed Date Türkiye sizin için bir sonraki etkinliğe ücretsiz bir katılım ayarlar. Speed Date Garantisi katıldığınız etkinlik tarihten itibaren üç ay geçerlidir. Garanti size sonraki etkinliklerimiz için ücretsiz bir katılım sunar ancak, yine de katılmak istediğiniz etkinlik öncesi 7/24 iletişim hattımızdan veya başvuru formundan ön rezervasyon yapmanız gereklidir. Rezervasyon sonrası etkinliğe gelmez yada haber vermez iseniz ücretsiz katılım hakkınız iptal olur.

Eğer indirimli bir fiyattan etkinlik bileti aldıysanız ve bir sonraki etkinlik için garanti kullanıyorsanız, yeni etkinlik için denge farkı ödemeniz gereklidir. Örn : Daha önce 50 TL fiyattan indirimli fiyattan bir bilet aldınız. Etkinliğe katıldınız ve aradığınız insan karışınıza çıkmadı ve garanti kullanarak yeni bir etkinlik için rezervasyon yapmak istiyorsunuz. Eğer katılmak istediğiniz yeni etkinliğin fiyatı 79 TL ise aradaki 29 TL denge farkını ödeyerek etkinliğimize katılabilirsiniz.

Etkinlik sırasında  mekandan erken ayrılır yada rezervasyon yaptığınız halde etkinliğe gelmezseniz, garanti almış olsanız dahi bir sonraki etkinliğe indirimli katılım şansından yararlanamazsınız. Ücretsiz bir sonraki etkinliğe katılım için , etkinliğin sonuna kadar kalmanız gereklidir.

Eğer Speed Dating etkinliklerinde kartvizit dağıttığınız yada iletişim bilgileri toplayarak kendi siteniz veya çıkarlarınız için çalıştığınız tespit edilirse, mevcut haklarınız yok sayılır ve katılım haklarınız iptal edilir.

Garanti, ücretsiz biletler için geçerli değildir.

Etkinliklerinizde tanışıp sonradan evlenmeye karar verenler için hizmetleriniz nelerdir?

Şimdilik bu hizmeti veremiyoruz ? Fakat yardımcı olmayı çok isteriz, bizi takip edin…

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin