Speed Date Türkiye Garantisi

Speed date garantisi katıldığınız etkinliklerden memnun ayrılacağınızı garanti eder. Eğer etkinliklerimizde tanıştığınız kişiler aradığınız doğru kişi değilse ve skor kartta kimseyi işaretlemezseniz, Speed Date Türkiye sizin için bir sonraki etkinliğe ücretsiz bir katılım ayarlar. Speed date garantisi katıldığınız etkinlik tarihten itibaren üç ay geçerlidir.

Garantisi size sonraki etkinliklerimiz için ücretsiz bir katılım sunar ancak, yine de katılmak istediğiniz etkinlik öncesi 7/24 iletişim hattımızdan veya başvuru formundan ön rezervasyon yapmanız gereklidir. Rezervasyon sonrası etkinliğe gelmez yada haber vermezseniz ücretsiz katılım hakkınız iptal olur.

Eğer indirimli bir fiyattan etkinlik bileti aldıysanız ve bir sonraki etkinlik için garanti kullanıyorsanız, yeni etkinlik için denge farkı ödemeniz gereklidir. Örn: Daha önce 50 TL fiyattan indirimli fiyattan bir bilet aldınız. Eğer katılmak istediğiniz yeni etkinliğin fiyatı 79 TL ise aradaki 29 TL denge farkını ödeyerek etkinliğimize katılabilirsiniz.

Etkinlik sırasında  mekandan erken ayrılır yada rezervasyon yaptığınız halde etkinliğe gelmezseniz, garanti almış olsanız dahi bir sonraki etkinliğe indirimli katılım şansından yararlanamazsınız. Ücretsiz bir sonraki etkinliğe katılım için , etkinliğin sonuna kadar kalmanız gereklidir.

Eğer Speed Dating etkinliklerinde kartvizit dağıttığınız yada iletişim bilgileri toplayarak kendi siteniz veya çıkarlarınız için çalıştığınız tespit edilirse, mevcut haklarınız yok sayılır ve katılım haklarınız iptal edilir.

Speed Date Garantisi, tek seferliktir ve speed date garantisi kapsamında sağlanan ücretsiz katılımlar ve promosyonlar için geçerli değildir.

Son Güncelleme : 31.04.2017  13:03:00

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin