Gizlilik Politikası

Speed Date Türkiye, işbu Gizlilik Politikası ile tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri hiçbir şekilde üçüncü kişiler ve şirketlerle paylaşmayacaktır. Speed Date Türkiye hiç bir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların veya üyelerin kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara paylaşmamaktadır.

Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi ve fotoğraf gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi ifade etmektedir.

Speed Date Türkiye, kişisel bilgileri kendi bünyesinde kullanıcı profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşabilecektir. Bu haliyle kişisel bilgilerin gizliliği Speed Date Türkiye güvencesindedir.

Speed Date Türkiye, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Speed Date Türkiye’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.speeddateturkiye.com sitesine ve sistemine yönelik yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Speed Date Türkiye’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Speed Date Türkiye, www.speeddateturkiye.com sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. Speed Date Türkiye, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Speed Date Türkiye, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Speed Date Türkiye, kullanıcılara ve kullanıcıların www.speeddateturkiye.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyası (Çerez – Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Kullanıcılar/Üyeler sisteme dahil olarak, kayıt oluşturma ve üye olmak işlemini gerçekleştirdiklerinde yukarıdaki kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Son Düzenleme : 31.01.2016  12:03:00

Etkinliklerimizi Kaçırma!
Yeni etkinliklerimizden haberdar olmak ve size özel fırsatları kaçırmamak için şimdi kayıt olun. Tüm etkinlik ve duyurulardan ilk sizin haberiniz olsun.
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin
Etkinliklerimizi Kaçırmayın
Takip edin. Yeni etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun.
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz koruyor ve paylaşmıyoruz.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin
Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin