Türkiye’nin #1 numaralı bekarlara özel etkinlik organizasyonu

Speed Date Türkiye’de biz doğru insanın, görücü usulu yada arkadaş tavsiyesiyle değil, gerçek hayatta kişilerin yüz yüze tanışmasıyla bulunabileceğine inanıyoruz. Etkinliklerimiz günlük hayatın koşturmasında sosyalleşmeye vakit bulamayan, bekar yalnız kalpler için; eğlenceli, güvenli ve kaliteli ortamlarda tanışmak için harika fırsatlar sunar.

Türkiye’deki yalnız kalpleri tanıştırmak için çıktığımız bu yolda, 2013 yılından bugüne yüzlerce etkinlik gerçekleştirdik. Gün geçtikçe kazandığımız tecrübe ile sizlere daha eğlenceli ve profesyonel organizasyonlar sunmak için gayret gösteriyoruz. Düzenlediğimiz etkinlik sayısı ve çeşitliliği bakımından Türkiye Pazar Lideriyiz.

Elbette yakın zamanda rakiplerimiz olacak ve bizim etkinliklerimizi taklit edeceklerdir. Speed Date Türkiye olarak daima en yeni, en büyük etkinlikleri, en şık mekanlarda organize ediyor ve kendimizle yarışarak sektördeki pazar liderliğimizi koruyoruz. İlk organizasyonumuzu 2013 yılında Ankara’da düzenledik ve hiç arkamıza bakmadık. Speed Date Türkiye olarak şu anda 3 büyük şehirde her ay 30′ un üzerinde organizasyon yapıyoruz. Yılda iki kez düzenlediğimiz büyük Speed Date Türkiye partilerinde ,yaklaşık 300 bekarı aynı etkinlikte buluşturmakta ve kulaktan kulağa yayılarak her geçen gün daha fazla popüler olmaktayız.

Speed Date hakkimızda sayfamızda, sektördeki diğer firmalara göre çok farklı bir alanda hizmet veriyoruz. Bu sayfamızda farklarımızdan bahsetmek istedik.

Biz; Türkiye için ilk olan pek çok temada benzersiz özel etkinlikler düzenleyerek sektöre öncülük ediyoruz. Bizim etkinliklerimize ve organizasyonlarımıza katıldıkça benzer etkinlikleri sonsuza dek unutacaksınız!

İşte bu yüzden; binlerce katılımcı neden bizi tercih ediyor, etkinliklerimize katılarak kendiniz görün!

Speed Date Türkiye başarısını neye borçlu ?

 • Speed Date Türkiye bekarlara özel etkinliklere 2013 yılında başladı ve bugüne kadar kesintisiz devam eden tek etkinlik şirketidir.
 • Speed Date Türkiye 2013 yılından bugüne değişik konseptlerde 200 ün üzerinde etkinlik organize etmiştir.
 • Speed Date Türkiye etkinliklerine her hafta başvuru yapan binlerce kişiden sadece etkinlik katılım şartlarını taşıyan kişilerin başvurularını onaylıyor.
 • Bugüne kadar etkinliklerimize katılan 570 beyaz yakalıyı yalnızlıktan kurtardık. Pek çok bekar aradığı aşkı bizimle buluyor.
 • Speed Date Türkiye, yaptığı organizasyon sayısı ve çeşidi bakımından Türkiye pazar lideridir ve kariyer sahibi bekarlara özel, organizasyonlar yapmaya devam etmektedir.
 • Eşit sayıda katılımcının ( kadın-erkek ) olduğu organizasyonlar düzenliyoruz.
 • Türkiye’de sadece en şık ve popüler mekanlar ile çalışıyor ve  gizliliğinize önem veriyoruz.- Meraklı seyircilere izin vermiyoruz.
 • Etkinlik yerini sadece katılımcılara bildiriyoruz.
 • Ödeme sistemimizle, kolay ve güvenli ödeme yöntemleri sunuyoruz.
 • Kesin sonuç için; Speed Date Garantisi sunuyoruz.
 • Gizliliğinizi korumak için iletişim bilgilerinizi eşleşme olmadan vermiyoruz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Etkinlik Yöneticisi Pozisyonunda kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Güler yüzlü, sosyal ve girişimci bir kişiliğe sahipseniz bu iş teklifi size göre. Speed Date Türkiye uzman eğiticiler tarafından verilecek 2 haftalık eğitimden sonra sizde gerçek bir Speed Date Türkiye Etkinlik Yöneticisi olabilirsiniz.

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin