Speed Date İptal İade Hakkı

İş bu sözleşme 2017-2018  yılı içerisinde düzenlenecek olan Speed Date Türkiye üye ve katılımcılarına yönelik , Speed Date iptal iade hakkı kapsamında tanışma etkinlikleri ve Çöpçatanlık faaliyetlerini düzenleyerek her iki tarafında haklarını garanti altına almayı amaçlar.

İPTAL – İADE – DEĞİŞİKLİK: Herhangi bir nedenle iptal ve iadelerde katılımcılar geçerli olan iptal nedenini belgeli ve yazılı olarak Speed Date Türkiye ‘ye bildirmek durumundadır (kendisinin ya da 1.derece akrabasının başına gelebilecek ölüm,  yaralanma,  kaza, etkinliğe katılamayacağına dair sağlık durumları hamilelik ve benzeri) Bu durumda iptalin etkinlik tarihinden 7 gün , uzun süreli sözleşmeli danışmanlık hizmetlerinde sözleşme tarihinden başlayarak 15 gün içinde yazılı olarak bildirilmesi kaydıyla iade işlemi yapılır. Etkinliğe 6 gün kala ve sonrasında bildirilen iptal taleplerinde etkinlik ücretinden %50 oranında kesinti uygulanarak iade işlemi yapılır. Etkinlik başlangıç tarihine 3 gün kala iptal durumunda, iade işlemi yapılmaz. İadeler her ayın 15’i ya da takip eden iş günü, ödemeyi yapan kişinin banka hesabına yapılır. (tüm bu istekler yazılı olarak iptal yapan kişi tarafından bildirilmelidir.)

Bununla beraber etkinlik eşit ilkesi sebebiyle geçici süre ertelenir ve aynı konspetteki etkinlik şirketimize bağlı sebeblerle 3 kez yapılamaz ise, [email protected] e-posta adresimize yapılan taleplerde ortalama 7 iş günü içinde finans departmanımız ücret iadesi yapmaktadır. İade yapabilmemiz için bize banka hesap bilgilerinizi ve iade talebinizi bildirmenizi rica ederiz.

HİZMET SÖZLEŞMESİ – SPEED DATE TÜRKİYE

Speed Dating etkinlikleri ve Matchmaking ( Çöpçatanlık ) danışmanlık hizmetlerine istinaden, herhangi bir sebeple katılımcı olamayacağınız durumlarda Speed Date Türkiye kişilere sırası ile aşağıda belirtilen hakları temin eder.

1-Bir başkasına devretme hakkı:

Satın almış olduğunuz etkinliği sizin şartlarınıza uygun bir başka kişiye devredebilirsiniz. (Değişiklikler ödeme/kayıt yapan kişi tarafından yazılı olarak bildirilmelidir.) Matchmaking ( Çöpçatanlık ) danışmanlık hizmeti devredilemez. Etkinlik kişi değişikliklerinde son 3 gün bildirim süresi aşılmamış olması gerekmektedir. *Bir Başkasına Devir Hakkı Sadece 1 Kez Uygulanır.

2-Ödemiş olduğunuz ücreti içeride saklı tutma hakkı:

Satın almış olduğunuz etkinliklere istinaden yapmış olduğunuz ödeme bedelini 2017-2018 yılı içerisinde düzenlenecek olan 2017-2018 Speed Date etkinliklerinde kullanabilirsiniz. (Ödemeyi/kaydı yapan kişi değişikliği yazılı olarak mail yoluyla bildirmelidir.) Bildirim süresi son 7 gün aşmadan yazılı olarak bildirmek gerekmektedir.

3-Tarih değişiklik hakkı:

Satın almış olduğunuz etkinlik tarihinde değişiklik yapabilirsiniz. Kişinin tarih değişikliği yapması durumunda değişiklik yapılan organizasyonlar arasındaki fiyat farkı kişinin ödeme yapmış olduğu tarihteki fiyatlar baz alınarak yapılır. Eğer değişiklik yapılmak istenen tarihte kontenjan dolmuş ise Speed Date Türkiye ekibi boş olan kontenjanlar hakkında kişileri bilgilendireceklerdir. (tüm bu istekler ödeme/kayıt yapan kişi tarafından yazılı olarak “e-posta yoluyla” bildirilmelidir.) *Tarih Değişiklik Hakkı Sadece 1 Kez Uygulanır. Son 7 gün bildirim süresi aşılmamış olması gerekmektedir.

4-Olağanüstü haller:

Herhangi bir sebeple ya da olağanüstü haller dahilinde Speed Date Türkiye hizmeti yerine getirmeyecek olursa, katılımcıların ödemiş oldukları ücretleri ilan edilen tarihte  eksiksiz olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

YUKARIDA BAHSİ GEÇEN TÜM AYRINTILAR etkinlik ve danışmanlık hizmet sözleşmesi niteliğindedir. Etkinlik ve danışmanlığı, etkinliklere katılmakla birlikte, katılımcı okudu, anladı ve kabul ettiğini taahhüt eder.

Son Güncelleme : 10.12.2017  16:03:00

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin