Speed Dating bekarlara özel arkadaşlık ve tanışma etkinliklerinin en popüler türüdür!

Speed Date Nedir? yada Speed Dating Nedir? sorusunun cevabı ”Sadece bir etkinlikte yeni bir çok kişi ile tanışmak için mükemmel bir etkinliktir” şeklinde cevaplanabilir. Bu etkinliğimizde her 5 dakikada bir zil çalar ve karşınıza sizinle tanışmak ve sosyalleşmek için gelmiş, eğlenceli kişilerle tanışırsınız.  Speed Dating iş hayatının yoğun temposundan sıkılmış, sosyalleşmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı seven bekarlar için uygun, eğlenceli, güvenli ve kaliteli bir sosyal etkinliktir.

Speed Date Türkiye 2013 yılından bugüne, bekarlara özel Speed Dating etkinlikleri ve Matchmaking ( Çöpçatanlık ) hizmetleri Türkiye Pazar Liderdir.

Speed Dating Nedir? Speed Date Nedir? Speed Date Oyunu

Speed Dating Nasıl Çalışır?

Speed Dating ( Hızlı Tanışma ) etkinliklerimizde, etkinlik yöneticimiz sizi buluşma yerinde karşılayacaktır. Etkinlik grubundaki kadın ve erkek katılımcı sayısı birbirine eşit ve yakın yaş aralıklarında planlanmıştır. Öncelikle yöneticimiz etkinlik hakkında detaylı bilgi vererek sorularınızı cevaplayacaktır. Etkinlik başlangıcında kadın ve erkek katılımcılara sadece isimlerinin yazılı olduğu isimlikler dağıtılır. Kadınlar masalara oturur, etkinlik yöneticimiz zili çalar ve ilk buluşma başlar.  5 dakika sonra çalan zille erkekler bir sonraki masaya geçerler. Size verilen süre zarfında karşı taraf ile merak ettiğiniz konularda sohbet edebilirsiniz. Eğer tanıştığınız katılımcılar arasında ilgilendiğiniz bir kişi olursa,  size vermiş olduğumuz skor kartlarına işaretlemeniz yeterli. İkiniz de “evet” seçtiyseniz, eşleştiniz (match) demektir.

Speed Date Türkiye İlk Buluşma

Speed Dating etkinliği ve sonrası

Etkinlik sonrası işaretleme yaptığınız skor kartlar hiçbir bilgi  paylaşılmadan toplanır ve değerlendirilmek üzere bize ulaştırılır. Eğer sizin ilgi duyduğunuz ve skor karta işaretlediğiniz kişi de sizi işaretlemişse, etkinlikten ortalama 48 saat sonra size sms veya e-posta yoluyla bilgi veriyoruz. Eğer kimseyi skor karta işaretlemediyseniz gizliliğinizi koruyarak, bilgilerinizi paylaşmıyor ve bir sonraki etkinliğimize speed date garantisi kapsamında ücretsiz katılım hakkı veriyoruz.  Speed Dating bir sayı oyunudur. Etkinliklerimize katıldıkça doğru insanı bulma şansınız artacaktır. Etkinliklerimize katıldıkça daha fazla eğlenecek ve sosyal çevreniz genişleyecek, söz veriyoruz…

Speed Dating Üyeler

Speed Dating etkinliğine kimler katılıyor ?

Yalnız, bekar ve senin gibi muhteşem insanlar. Herkesin geliş sebebi seninle aynı; biraz eğlenmek, sosyal çevresini yani bağlantılarını genişletmek ve belki de özel biriyle tanışmak.  Herkesin aynı nedenle etkinlikte olduğunu unutmayın.

Pekçok kişi için işyerleri ve yoğun geçen gündelik hayat ideal bir partner bulmak için uygun bir ortam değil. Ayrıca arkadaşlarının da kendisi için bulduğu kişiler beklentilerini karşılamıyor ve sıkıcı. Doğru kişiyi bulmak için yapılan yüzlerce görüşme, verilen randevular,boşa harcanan zaman ve tekrar aynı noktaya dönüş. Yalnızlık ! Speed Dating tek bir etkinlikte yeni insanlarla tanışmanın en eğlenceli, en güvenli ve rahat yöntemidir.

Etkinliklerimize yapılan etkinliğin çeşidine ve yaş aralığına uygun olarak; öğrenciler, öğretmenler, doktorlar, hemşireler, mühendisler, yöneticiler, kamu ve özel sektörden pek çok profesyonel katılmaktadır.

Biz her yaştan ortak ilgi alanına sahip, yakın yaş aralıklarında katılımcılar için çeşitli temalarda ve birden çok şehirde etkinlikler organize ediyoruz. Speed Date Türkiye’de her yaşa uyacak bir etkinlik var. İsteyin yeter !

Speed Dating etkinlikleri nerede düzenlenmektedir ?

Speed Date Türkiye sizin için; merkezi yerlerde, rahat edebileceğiniz, gizliliğinize önem veren, popüler ve şık Cafe ve Restorantları seçer.  Mekan seçimlerimiz ve organizasyonlarımız için sizden sürekli övgü ve iltifat almaktayız. Bknz. Yorumlarınız

Eğer bizim kadar sizde özel hayatın gizliliğine önem veriyorsanız, doğru yerdesiniz. Size gizliliğinizi koruyacağımız (Gizlilik Politikası) ve 3. şahıslarla paylaşmayacağımız konusunda garanti veriyoruz. (Kişisel verilerin korunması)

Speed Date Türkiye organizasyonları ne kadar başarılı ?

Speed Dating Başarı Oranı Nedir?

Speed Dating etkinliklerimizin % 80’inde katılımcılar en az  bir arkadaş buluyor ve karşılıklı etkileşim olursa sonraki buluşma kendiliğinden gerçekleşiyor. Biz yüz yüze Speed Dating etkinliklerinin online tanışma sitelerine göre daha başarılı ve güvenli olduğuna inanıyoruz.

  • Yüz yüze speed dating etkinlikleri karşılıklı duygu, cazibe ve kimyanın hissedilmesine olanak verir. Speed dating’de buluşmalar yüz yüze gerçekleşir. (Kimse online  tanışılan web sitelerin aksine eski yada sahte fotoğrafla karşınıza çıkmaz !)
  • Online web sitelerinde tanışma ve randevu zor olabilir! Çok fazla şeçenek ve sahte profiller insanları aşırı seçici olmaya yöneltir ve online ortamda doğru insanı bulmak zorlaşır. Bu nedenle sanal değil gerçek bir ortamda tanışmak tercih ediliyor.
  • Bilgisayar başında online sohbet etmek zor ve sıkıcı olabilir; ancak Speed Date Türkiye etkinliklerinde, mevcut katılımcılarla konuşmak için eşit şans ve süre vardır. Dolayısıyla karşılıklı etkileşim ve başarı şansı artıyor.
  • Yüz yüze görüşme daha sağlıklı ve doğru iletişim kurulmasını sağlarken, online ortamda yalan daha kolay söyleniyor.
  • Online ortamda görüştüğünüz kişi 5 dakika sonra bağlantıyı kapatıp ortadan kaybolabilir, ancak Speed Dating katılımcıları etkinlik süresince aynı ortamdadır ve bu sürede birbirlerini daha iyi değerlendirebilirler.
Şimdi Çık Dışarı ! Eğlen ve yeni insanlarla tanış ! Speed Dating etkinlikleri sayesinde binlerce kişi aradığı aşkı buldu.
Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin