logo kalp

Speed Dating Başarı Hikayeleri

Speed Dating başarı hikayeleri her zaman bizi mutlu etmiştir. Speed Dating, yeni ve size en uygun kişilerle tanışmak için mükemmel bir yoldur… Gerçekten başarılıdır! Etkinliklerimizde katılımcılarımızın yaklaşık % 80’i en az 1 eşleşme buluyor. Speed Dating başarı hikayeleri sizden gelen maillerle zenginleşiyor. Etkinlik sonrası mutlu katılımcılarımızın gönderdiği teşekkür e-postalarını çok seviyoruz.

Aşağıda, katılımcılarımızın bizimle paylaştığı başarı öykülerini görebilirsiniz. Bu paylaşımlar umarız sizi de etkinliklerimize katılmaya teşvik eder. Sizi de mutlu görmek en büyük dileğimiz. Eğer sizinde bir hikayeniz varsa, sizden duymayı çok isteriz! Sadece [email protected] adresine düğün yada nikah resimlerinizi de ekleyerek bir e-posta atın. Size bir kutlama pastası göndermekten mutluluk duyarız.

speed dating evlilik

Selam,

Sadece mutluluğumu paylaşmak istedim. 2 yıl önce, 10 Haziran’da, Beşiktaş’daki kuzenimin ısrarıyla speed dating’e katılmaya karar verdim! Katıldım ve sevgilimle tanıştım. Üçüncü randevumuzda, restoranta kalan son kişilerdik ve birbirimizden ayrılmak istemiyorduk 🙂 Yakın zamanda evlendik! Bu Cuma, ilk yıldönümümüzü kutlayacağız!

Teşekkürler

Funda

speed dating başarı hikayeleri

Merhaba,

Ocak 2015’da bir Speed dating etkinliğinde onunla tanıştım. Adı Buse.

Sohbet ettik ve sonrasında Speed Date Türkiye bize eşleştiğimiz yönünde bilgi verdi. Bir süre mesajlaştık. O tarihte Ankara’da yaşıyordum, o İstanbul’da yaşıyordu. 2 yıl kadar görüşüp, İstanbul ve Ankara’da hafta sonlarını birlikte geçirdikten sonra Ankara’da yaşamaya karar verdik.

Birkaç ay önce  Maldivlere gittik ve bir gemide evlendik!

Speed Date Türkiye, insanlarla tanışmak için harika bir web sitesi! Hayalimdeki prensesi bulduğum için minnettarım!

Size en güzel düğün fotoğrafımızı gönderiyorum.

Teşekkürler

Semih

speed dating evlilik

Merhaba Speed Date Türkiye,

2016 başında arkadaşım speed dating etkinliğine gitmek istedi, ona destek olmak için bende onunla birlikte gittim. İlk randevu tecrübemdi ve başlangıçta biraz gergindim, ancak başladıktan sonra rahatladım. Etkinlik sırasında iki kişi ile tanıştık ve dördümüz biraz daha eğlenmek için dışarı çıktık. Gecenin sonunda birine numaramızı verdim, ancak bir rakamını eksik yazmışım. (daha sonra onu suçlamıştım!). Ertesi gün Speed Date web sitesinden bana ulaştı ve birkaç gün sonra ben ve arkadaşımla tekrar buluşmak istediklerini söyledi. Aslında asıl niyetinin benimle buluşmak olduğunu biliyordum, bu yüzden kabul ettim. Doğru insan mı emin değildim, ama biraz sohbetten herhangi bir zarar gelmez diye düşündüm. Başlangıçta biraz gergindi ( onu gergin gördüğüm tek zaman!) ve spor hakkında bahsediyordu, ancak bir süre sonra rahatladı ve iyi vakit geçirmeye başladık. Gece sonunda, komik, dürüst ve çok akıllı bir adamla tanıştığımı fark ettim. Bir sonraki randevumuzda yine aynı yere gittik ve 8 ay oldu. Hala birlikteyiz.

Yasemin

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin