Youtube Speed Dating

Speed Dating Tanıtım

Speed Date Türkiye Nedir? Ne yapar ?

Nerede ve ne tarz etkinlikler yapıyoruz?

Speed Date Türkiye etkinlikleri yaş sınırı

Speed Date Türkiye ile güvendesiniz

Speed Dating İlk Buluşma

Kaydolmak için belirli şartlar var mı?

Bekar olmanız, e-posta adresinizin olması ve 18 yaşın üzerinde olmanız yeterlidir.

Bir arkadaşımı getirebilir miyim?

Arkadaşlarınızla etkinliklerimize gelmekten mutluluk duyuyorsunuz. Çoğu kişi böyle yapıyor. Speed Dating etkinliğimize katılmayan arkadaşlarınızı da yanınıza getirebilirsiniz, ancak etkinlik başladığında, arkadaşlarınızın yanınızda kalmasına izin vermeyiz. Çalıştığımız mekanların çoğunda, arkadaşlarınız sizi mekanın diğer bölümünde bekleyebilirler. Bununla birlikte, bazı mekanlarda bu mümkün olamıyor, çünkü etkinlik için tüm mekanı kiralıyoruz.

Birden fazla Speed Dating etkinliğine başvuru yapabilir miyim?

İstediğiniz kadar katılabilirsiniz. Etkinliklerimizde çoğu katılımcı ilk defa Speed Dating etkinliğine katılıyor, bu sayede etkinliklerimize katıldıkça, doğru kişiyi bulma şansınız artacaktır.

Profil oluşturmam mı gerekiyor?

Hayır. Sadece etkinliğe katılmak ve sizi daha iyi tanıyabilmemiz için form doldurmanız yeterli. Başvuru formu doldurmuş olmak etkinliğimize kabul edileceksiniz anlamına gelmez. Her etkinliğin ayrı bir teması ve kabul kriterleri bulunmaktadır.

İnsanlar etkinliğe yalnız mı yoksa arkadaşlarıyla mı geliyor?

Tamamen kişiye bağlı bir seçim. Çoğu erkek yalnız gelirken, kadınlar genellikle bir arkadaşıyla gelir.

Bir arkadaşım için ek başvuru nasıl  yapabilirim?

Öncelikle, arkadaşınız için bir etkinlik seçtiğinizde, onun için bir kayıt oluşturmanız gerektiğini bilmelisiniz. Katılmak istediğiniz  etkinliği seçip arkadaşınızın tüm bilgilerini (adını, soyadını, telefon, e-posta, yaş vb ) girin. Alternatif olarak 0506 516 0909 numaralı telefondan (telefonla kayıt ücreti 5 TL) bizi arayabilir ve arkadaşınız için de bir kayıt yapabilirsiniz. Bu kayıtları oluştururken tüm sorumluluğun size olduğunu ve arkadaşınızı kayıt yapmadan önce bilgilendirmeniz gerektiğini unutmayın.

Arkadaşlarıma Speed Dating etkinlikleri hakkında nasıl bilgi verebilirim?

Bu bağlantıyı kullanarak arkadaşlarınızın e-posta bilgilerini bize gönderebilirsiniz.  Arkadaşlarınıza, etkinliklerimiz hakkında bir defaya mahsus tanıtım e-postası gönderilecek ve ilk katılacağınız Speed Dating etkinliği fiyatından hem size hemde arkadaşınıza %20 indirim kodu tanımlanacaktır.

Etkinliğe nasıl başvuru yaparım?

Her etkinliğin alt kısmında bulunan ” Kayıt Ol ”  butonunu tıklayarak etkinliklerimize kayıt olabilirsiniz. Alternatif olarak 0506 516 0909 numaralı telefondan (telefonla kayıt ücreti 5 TL) bizi arayabilirsiniz.

Speed Date Türkiye etkinliklerinin yerini nasıl öğrenebilirim?

Size uygun etkinliği seçmek için Ana sayfa menümüzden ” Etkinlikler ” düğmesini tıklayın. Böylece, şehrinizdeki tüm etkinliklerin listesini tarihe göre sıralanmış olarak görürsünüz. Konumla ilgili daha fazla bilgi görüntülemek için, ilgilendiğiniz etkinliğin altında bulunan ” Kayıt Ol ” bağlantısını tıklayın; buradan ana etkinlik açıklamasının yanında, mekan ve konum hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Kilit & Anahtar parti etkinliği nasıl çalışır? Normal Speed dating etkinliğinden farkı ne?

Kilit & Anahtar parti daha kapsamlı ve kalabalık bir etkinlik olması yönünden klasik speed dating etkinliklerimizden ayrılır. Kadınlara bir anahtar verilir ve erkekler bir kilit alır. Ardından, kilit ve anahtarlara uygun insanları bulmak için dolaşırsınız. Bir match (eşleşme) bulursanız, yani anahtar kilidi açarsa; çekiliş bileti almak ve yeni bir kilit ve anahtar almak için hediye masasına gidersiniz. Kilit ve Anahtar parti etkinliğimiz, eğlenceli parti ortamlarını seven, yeni kişiler tanımaktan hoşlanan kişiler için uygundur. Herkesle eşleşeceğiniz garanti edilmez, ancak sizin gibi insanlarla klasik speed dating etkinliklerine nazaran 5 dakikadan fazla vakit geçirebilirsiniz.

Speed Dating etkinliğinde kaç tane tanışma olacak?

Speed Dating etkinliğinde azami tanışacağınız kişi yaklaşık 20’dir. Minimum tanışma ise 8’dir. Sadece bir etkinlikte İstanbul’da genellikle 15-20 , diğer şehirlerde 10-15 ​​arasında kişi ile tanışırsınız.

Speed Dating için nasıl giyinmeliyim?

Kendinizi rahat hissettiğiniz kıyafetler giyin. Çoğu katılımcı etkinliklerimize iş çıkışı yada  düzgün giyimli gelecektir. Bu nedenle takım, şık bir elbise yada spor bir ceket  – ilk görüşte yarattığı etki bakımından dikkate alınabilir.

Geçen sefer hiç eşleşme olmadı. Şansımı artırmak için ipuçları var mı?

Temiz, bakımlı gözüktüğünüzden ve şık kıyafetler giydiğinizden emin olun. Tüm tanıştığınız katılımcılara saygılı davranın ve kendiniz olun. Speed Dating etkinliklerinde başarılı olmak ve öneriler almak için, Speed Dating ipuçları sayfamızı ziyaret edin.

Tanışmak için beş dakika yeterince uzun mu?

Lütfen bize inanın, beş dakika beğenmediğiniz biriyle çok uzun bir zaman olabilir. Etkinliklerimizin çoğunda, tanışma genellikle dört veya beş dakika sürer. Deneyimlerimize göre, bu süre içinde karşınızdaki kişi ile aranızda bir kimya olup olmayacağınızı anlamanız için beş dakika yeterlidir.

Katılımcılara sorulacak bir soru listesi hazırlamak iyi bir fikir mi?

Konuşulacak şeyler bittiğinde hazır birkaç soru sormak iyi bir fikirdir. Bununla birlikte, beş dakikalık bir tanışmanın doğallığını bozduğu için, bir soru listesi üzerinden sohbet etmek çok kötü bir fikirdir. Deneyin ve hangisinin iyi olduğuna kendiniz karar verin.

Çalışma saatleriniz nedir?

Müşteri destek merkezimiz, müsaitliği çerçevesinde genel sorularınızı haftanın 7 günü 24 saat cevaplar. İletişim kurmak için 0506 516 0909  numaralı telefondan bizi arayın. Yönetim gerektiren sorunlar için merkez ofis saatleri Pazartesiden – Cumaya, saat 09.30 – 18.00 arasındadır.

Etkinliğe geldiğimde ne oluyor?

Geldiğinizde, size yardımcı olacak Speed Date Türkiye etkinlik yöneticimizi göreceksiniz ve size bir skor kartı, isim etiketi ve kalem verecek. Herkes geldiğinde, Speed Date Türkiye yöneticisi Speed Dating etkinliğinin nasıl çalıştığını açıklayacak ve sorularınızı cevaplayacaktır. Ardından tanışma başlar. Zil her çaldığında erkekler her beş dakikada bir bir yandaki masaya geçer ve kadınların karşısına otururlar. Her tanışmadan sonra katılımcılar, kendilerine verilen skor kartına, tanıştıkları kişiyi tekrar görmek isteyip istemediklerini işaretler. Etkinliğin sonunda skor kartları yöneticimiz tarafından eşleştirme yapmak üzere toplanır ve etkinlik son bulur. Ancak birçok kişi etkinlik sonra ayrılmıyor ve  tanıştıkları insanlarla daha fazla sohbet etmek için kalıyor.

Speed Date Garantisi nedir?

Speed Date Türkiye katıldığınız etkinliklerden memnun ayrılacağınızı garanti eder. Eğer etkinliklerimizde tanıştığınız kişiler aradığınız doğru kişi değilse ve skor kartta kimseyi işaretlemezseniz Speed Date Türkiye sizin için bir sonraki etkinliğe ücretsiz bir katılım ayarlar. Speed Date Garantisi katıldığınız etkinlik tarihten itibaren üç ay geçerlidir. Garanti size sonraki etkinliklerimiz için ücretsiz bir katılım sunar ancak, yine de katılmak istediğiniz etkinlik öncesi 7/24 iletişim hattımızdan veya başvuru formundan ön rezervasyon yapmanız gereklidir. Rezervasyon sonrası etkinliğe gelmez yada haber vermez iseniz ücretsiz katılım hakkınız iptal olur.

Eğer indirimli bir fiyattan etkinlik bileti aldıysanız ve bir sonraki etkinlik için garanti kullanıyorsanız, yeni etkinlik için denge farkı ödemeniz gereklidir. Örn : Daha önce 50 TL fiyattan indirimli fiyattan bir bilet aldınız. Etkinliğe katıldınız ve aradığınız insan karışınıza çıkmadı ve garanti kullanarak yeni bir etkinlik için rezervasyon yapmak istiyorsunuz. Eğer katılmak istediğiniz yeni etkinliğin fiyatı 79 TL ise aradaki 29 TL denge farkını ödeyerek etkinliğimize katılabilirsiniz.

Etkinlik sırasında  mekandan erken ayrılır yada rezervasyon yaptığınız halde etkinliğe gelmezseniz, garanti almış olsanız dahi bir sonraki etkinliğe indirimli katılım şansından yararlanamazsınız. Ücretsiz bir sonraki etkinliğe katılım için , etkinliğin sonuna kadar kalmanız gereklidir.

Eğer Speed Dating etkinliklerinde kartvizit dağıttığınız yada iletişim bilgileri toplayarak kendi siteniz veya çıkarlarınız için çalıştığınız tespit edilirse, mevcut haklarınız yok sayılır ve katılım haklarınız iptal edilir.

Garanti, ücretsiz biletler için geçerli değildir.

Speed Date Türkiye ne zaman kuruldu?

Speed Date Türkiye, Türkiye’nin ilk bekarlara özel etkinlik sitesidir. İlk etkinliklerini Ankara’da kendi bünyesinde bulunan Mezze Restaurant’da 2011 yılında düzenledi. Bknz: Speed Dating Hızlı Randevu Daha sonra şirket kurucusu & girişimci İnan Yaşar TÜRKSOY şirketini sektörde lider konumda tutmak için kurumsallaşma çalışmalarına hız verdi ve çeşitli sektörlerde etkinlik hizmeti veren, (Hazine Avı Türkiye –  360 Video Prodüksiyon ) yeni şirketi Just Event ‘i 2013 yılında kurdu. Speed Date Türkiye, yıllar içinde kendi sektöründe pek çok kopya web site ve etkinlik firması ortaya çıkmasına rağmen, her zaman piyasadaki lider oldu. Speed Date Türkiye, ay içinde en fazla etkinliği düzenleyerek başarı oranını arttırmaya devam ediyor.

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin