Gülümseme

 

Speed dating etkinliklerimize katılmadan önce biraz gergin olmanız doğaldır, özellikle de daha önce hiç bir etkinliğimize katılmadıysanız ve ne olacağını bilmiyorsanız. İlk tanışmadan ya da ikinciden sonra, diğer bekar katılımcıların kibar, samimi olduklarını, gerçekten eğlenceli bir bekarlara özel tanışma etkinliğine katıldığınızın farkına varacaksınız. Herkes aynı teknede! Tüm katılımcılar aynı sizin gibi, arkadaşlık ve buluşma için buradalar. Bu yüzden rahatlayın ve gülümseyin. “Gülümseme bulaşıcıdır” diye bir atasözümüz bile var. Bu size çok klasik bir tavsiye gibi gelebilir ama bu gerçekten speed dating için tüm ipuçlarının içinde en yararlı olanıdır! Gülümseyen ve güler yüzlü bekarlar, etrafına daima pozitif enerji verir ve gülümseyen insanlar çekicidir.

İşinizle ilgili sorulardan kaçının

 

Katılımcılara verdiğim en değerli tanışma ipuçlarından biri, speed dating etkinliklerinde işleri hakkında çok fazla konuşmamalarıdır. İnsanların ne iş yaptıklarını bilmek güzel fakat, değerli 5 dakikalık sürenizi, işinizi konuşmakla harcamayın. İnsanların iş haricinde ne yaptıklarını öğrenmek daha ilginç. Yurt dışı gezilerine meraklı mı? Pazar günleri kahvaltı için hangi mekanı tercih ediyor? En sevdiği yemek? Değerli zamanınızı akıllıca kullanmak ve ortak  ilgi alanlarınızı öğrenmek daha önemli. Tercih sizin!

Speed dating’de nasıl giyinmeliyim?

 

Bekar erkek ve kadınlara verebileceğim en iyi buluşma önerisi, karşınızdaki kişi etkilemek istiyorsanız iyi giyinin. İlk randevunuza gidiyormuş gibi giyinin. Sonuçta, bir gecede 10-20 katılımcıyla birden tanışacaksınız! İlk izlenim, speed dating ve diğer tüm etkinlik konseptlerimizde tercihi etkileyen önemli bir unsurdur.  Speed Date Türkiye, şık etkinlik yerleri seçer ve mekân kurallarına göre giyinmenizi öneririz. Bazı mekanlar girişte kıyafete önem vermektedir, katılmadan önce bu konuda dikkatli olmak en iyisidir. Çoğu bekar profesyonel işten takım elbise ve kıyafetle geliyor. Kadınlar için güzel bir elbise ve topuklu ayakkabı mükemmel bir tercihdir; ancak aynı zamanda rahat olduğunuzdan da emin olun. Üzerinizde güzel bir kolye veya parlak renkli bir aksesuar çok şık duracaktır. Erkekler için, güzel ayakkabılar, şık pantolonlar ve özel yakalı gömlekler çoğu mekan için uygun bir kıyafettir! Hiç kimsenin ayakkabını fark etmeyeceğini mi düşünüyorsun? Kadınlar bayılır. Güvenin Bana.

Sadece kendin hakkında konuşma!

 

“Ben, ben, en iyi ben!”  Kendiniz hakkında 5 dakika durmadan konuşmak, asla doğru bir davranış değil. Karşı tarafı dinlediğinizden emin olun, her zaman iyi bir dinleyici olmak güçlü bir ilişkinin anahtarıdır.

Kadınlar için speed dating ipuçları

 

Kadınlar için aşağıdaki speed dating ipuçları önemlidir:

Ön yargısız gelin

Bir şey itiraf etmek istiyorum; George Clooney ile etkinliklerimizde karşılaşmayacaksınız. Üzgünüm! Bununla birlikte, sosyal çevrenizde olmayan yeni insanlarla tanışacaksınız. Hayalinizdeki erkek olmasa bile, bekar kişilere bir şans verin. Belki de konuştukça fikriniz değişecek.

Yeni arkadaşlar edinin

Evde oturarak asla çok fazla arkadaşınız olamaz. Bu yüzden yeni bir etkinlik arkadaşı veya eğlenceli kişilerle tanışmaktan korkmayın. Arkadaşlarınızla iş bittikten sonra hem birşeyler içmek hemde sosyal çevrelerini genişletmek için etkinliklerimizi önerebilirsiniz. Bazı kadın katılımcıların etkinliklerimize katıldıktan sonra tanıştıkları erkekleri başka kız arkadaşları ile tanıştırdığını duydum. Neden olmasın? Sizde bir matchmaker ( çöpçatan ) olabilirsiniz. Network bayanlar, network! Fazla insan tanımaktan zarar gelmez.

Birden fazla speed dating etkinliği deneyin

Speed dating etkinlikleri aslında bir rakam oyunudur. Bazen 1 adamdan, bazen 4 adamdan hoşlanırsın, bazen de hiç kimseden hoşlanmazsın. Tanıştığınız kimseden hoşlanmazsanız, Speed Date Garantisi kapsamında bir sonraki etkinliğimize ücretsiz tekrar gelebilirsiniz. hayalinizdeki kişiyi bulma şansınızı artıracak birkaç speed dating etkinliğimizi deneyin. Katılanların en az % 80’inde en az bir eşleşme oluyor. Gerçekleştirdiğimiz en büyük tanışma etkinliği, Kilit & Anahtar partileri biçimindendir. Kilit & Anahtar partilerimize 300 den fazla bekar katılıyor.

Erkekler için speed dating ipuçları

 

Erkekler için speed dating ipuçları:

Etkinlik biletinizi önceden ayırtın

Bekar kadınlar erkeklere nazaran erkek kayıt indiriminden yararlanmaya meyillidir ( erken kayıta %20 indirim var )  ve bekar erkekler kayıt için sık ​​sık son dakikaya kalırlar. İşte bu yüzden son dakika kayıtları dengesiz speed dating etkinliklerine yol açar. Kadınlar için ayrılmış yerler satılırsa, bu genellikle bekleme listesinde kadınların olduğu anlamına gelir, ancak dengeyi kurmak için daha fazla erkek kaydına ihtiyacımız var. Kaydınızı son ana bırakırsanız, başvuru yaptığınızda, onlar başka plan yapmış ya da vazgeçmiş olabilir. Bu nedenle, ne kadar önce kayıt yaparsanız, hem indirimden faydalanırsınız hem de daha fazla bekar kadınla tanışırsınız.

Sohbet

Çoğu erkek etkinliklerimize tek başına gelir ki bu iyidir. Sonuçta bekar kadınlarla tanışmak için geliyorsun ve her zaman bayanlarla sohbet uzayabilir. etkinliğe geldiğinizde yalnız oturmayın ve diğer erkek katılımcılardan birine katılın ve merhaba deyin. Bekar bayanlar, etkinlik başlamadan önce sohbet eden ve kahkaha atan kişileri ilgi çekici buluyorlar. Bu aynı zamanda sizin samimi ve cana yakın görünmenizi sağlar.

Hızlı yer değiştirin

Etkinlik sırasında her tanışma arasında en az 1 dakika var. Bu süre sohbeti bitirmek ve skor karta isimleri yazmak için yeterli bir zamandır. Bu 1 dakika haricinde yazmak ve not almak için başka vaktin olmayacak. Tanıştığın kişiden gerçekten çok hoşlanmış olsan da yine de devam etmek zorundasın.  Etkinlikteki 5 dakikalık süre kasıtlı olarak kısadır. Fazladan 30 saniye gerçekten onun seni daha fazla beğenmesini sağlayacak mı? Muhtemelen hayır. Sadece arkanda bekleyen kişiyi sinirlendireceksin. Skor kartını doldururken gizli olabilmesi için masadan uzaklaşmayı unutmayın. Speed dating 60-90 dakikalık seanslarda yapıldığından, bu etkinlikte derhal hareket etmek çok önemlidir. Sadece 60-90 dakika içinde mümkün olduğunca çok kişi ile tanışıyorsunuz. Dolayısıyla, hızlı hareket ederseniz, o kadar çok kişi ile tanışırsınız. Bunu, bekar erkekler için speed dating görgü kuralları olarak kabul edin..

Kendinizi pazarlayın

Öne çıkan düşüncelerin neler? Seni farklı kılan özelliklerin nedir? Unutma ki, etkinlikte senden başka bekar erkeklerde var. Kadınlar komik erkekleri sever – güldürürseniz o sizindir.

Speed Date Türkiye Etkinlikte Sorulabilecek Sorular

 

Speed dating evet çok eğlenceli, fakat tanıştığınız kişilere ne soruyorsunuz? Sohbet için sadece 5 dakikanız var.  Bu süreyi akıllıca kullanmanız ve bu süre içinde hangi yönlerinizin ortak olduğunu bulmanız önemlidir.

Speed dating etkinliklerindeki tecrübelerimize güvenin ve tanıştığınız kişilere sormanız ve sormamanız gereken sorularla ilgili kılavuzumuza bir göz atın. Hiçbir zaman hazır soru listesiyle gelmeyin, ancak konuşmanın durgunlaştığı anlarda sormak için birkaç tane ezberlemekten de çekinmeyin. Rahat ve dinlediğiniz kadar konuşmaya , bununla birlikte sohbetin dengeli olmasına dikkat edin. Kendiniz hakkında fazla konuşmayın! İlgi alanınızı paylaşın ve kısa tutun.

 En iyi Speed Dating Soruları

Arkadaşlık Tavsiye Hız Tanışma Sorular ve Kaçınılması Gerekenler

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin