Speed Dating Nedir?

Speed Dating Nedir

Speed Dating Nedir?

Speed Dating

Speed dating nedir? Bu sorunun cevabı gerçekten basittir. Hayatın koşuşturmasında yeni insanlarla tanışmak ve tekrar görüşmek için yeterince zamanımız yok. Bu nedenle bir yabancı ile konuşmaya başladıktan on saniye sonra genellikle kararımızı veririz. Ama bu kararımız doğru mu? yanlış mı?

Bu amaçla Speed Date Türkiye sizi doğru insanlarla , kaliteli mekanlarda , saygın bir ortamda tanışmak için etkin, verimli ve keyifli bir yol sunar. Bir etkinlikle en fazla kişi ile tanışabileceğiniz, en iyi organizasyon şimdilik bu. Tek bir etkinlikte kısa sohbetlerle – on, yirmi hatta kırk yeni kişi ile tanışabileceğiniz sosyal çevrenizi genişletebileceğiniz muhteşem bir etkinlik. Tanışacağız kişi sayısı tamamen size bağlı…

Nasıl çalışır?

Sizi rezervasyonunuz sonrasında organize ettiğimiz elit ve seçkin bir mekana davet ediyoruz.  İlk tanışacağınız kişi ile numaralı bir masada oturursunuz. Ardından, ekibimiz başlangıç zilini çalar. 5 dakika sonra, zil tekrar çaldığında siz bir sonraki kişi ile yüz yüze sohbete başlayacağınızı bilirsiniz. Eğer insanlarla tanışırken , tanıştığınız kişiyi tekrar görmek isterseniz, size etkinlik öncesi vereceğimiz karta bunu belirtmeniz yeterli. Söz konusu kişi, sizin gibi düşünüyor ve akılda aynı şey varsa, biz buna “macth” diyoruz.

Yeni bir insan ile tanışmanın ne kadar kolay olduğunu görmek ister misiniz?

Karşınızda saatlerce kendini size anlatan bir kişi olmayacak. Can sıkıcı konuşmalara uzun süre tahammül etmek zorunda değilsiniz. Yemek bitinceye kadar karşınızdakini dinlemek zorunda da değilsiniz. Hızlı randevu sayesinde karşınızdakini 5 dakika dinleyerek yolunuza devam edebilir, yeni insanlarla tanışmak için vakit kaybetmemiş olursunuz.

Speed dating  nedir? sorusunun cevabını daha iyi anlamak için web sitemizdeki etkinlikleri , hakkımızda yapılan yorumları ve Sıkça Sorulan Soruları ve Facebook sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Peki, neden Hızlı Tanışma?

Neden yavaş olsun ki? Çünkü asıl mesele, hayatı – kaliteli yaşamak, zamanında yaşamak , iyi sohbet, iyi arkadaşlar, eğlenceli zamanlar – kendiniz için hayatı zorlaştırmayın. Yeni insanlarla tanışmak çok kolay…

Arkadaşlar ve ilişkiler yeterince karmaşıktır; speed dating hayatı kolaylaştırır!

Kolaylaştırın. Basitleştirin.

Bugün ilk Speed Dating etkinliğiniz için kayıt yaptırın.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Tartışma Platformu

İlk Yorumunuz “Speed Dating Nedir?”

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin