Speed Dating etkinliklerinin yaş aralığı nedir?

Yaş aralığı soruları en çok merak edilenlerin başında gelmektedir. 22-55 yaş aralığında çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Yaş aralıkları popülerliğe bağlı olarak her şehir için değişir. Genel olarak, herhangi bir etkinlik için yaş aralığını en fazla 10-12 yıl olarak ayarlarız. Speed Date Türkiye etkinliklerinde tanıştığınız her katılımcı, özel durumlarda etkinlik şartlarında belirtilen yaş aralığının en fazla 2 yıl altında yada üstünde olabilir.

Bir etkinlik için belirtilen yaş aralığına çok yakın yaştayım. Katılabilir miyim?

Belirtilen yaş aralığından 1-2 yaş büyük veya gençseniz, etkinlik katılımınız onaylanır. Ancak, belirtilen yaş aralığından 2 yıl ve daha fazla iseniz, yaşınıza göre daha uygun bir etkinlik seçmenizi öneriyoruz. Etkinliklere katılan diğer katılımcıların, belirtilen yaş aralığındaki katılımcılarla tanışmasını beklediğini lütfen unutmayın. Belirtilen yaş aralığından daha büyük veya genç olduğunuz bir etkinliğe kayıt yaparsanız, sizi yaşınıza uygun başka bir etkinliğe transfer etmek durumunda kalabiliriz. Etkinlik günü belirttiğiniz yaş aralığında değilseniz, etkinlik katılımınız iptal edilecek ve iade yapılmayacaktır, bu yüzden yaşınıza uygun etkiliği lütfen dikkatli seçiniz.

Neden 40 ve 50’li yaşlardaki insanlar için daha fazla etkinlik düzenlemiyorsunuz?

40 ve 50’li yaşlarda kadınlar gerçek anlamda yüzlerce istekte bulunarak, etkinlik düzenlememizi istiyor. Maalesef aynı yaş grubunda yeterince erkek katılımcı yok. Özellikle İstanbul dışındaki birçok etkinlikte 50 yaş üzeri katılım yetersiz olduğu için fazlaca organizasyon yapamıyoruz. Bildiğiniz gibi Speed Dating etkinliği yapabilmek için eşit sayıda erkek ve kadın katılımcıya ihtiyacımız var.

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin