Yeni Bir İlişkiye Hazır mısınız?

Yeni bir ilişkiye hazır mısınız?

Yeni Bir İlişkiye Hazır mısınız?

Artık yeni bir ilişkiye hazır mısınız?

Bu zamana kadar hayatınıza birileri girmiş, birilerinden hoşlanmış veya birilerini sevmiş olabilirsiniz. Ancak ilişkiler bazı sebeplerle bitebilir. Eğer bir ilişkiden çıktıysanız veya uzun süredir yalnızsanız, artık yeni bir ilişkiye hazır mısınız? sormanın vakti gelmiş demektir. Yeni bir ilişkiye hazır olup olmadığınızı anlamanın birkaç yolu var.

Zaman!

Ne kadar oldu biri için heyecanlanmayalı? Birinin elini tutmayalı ya da başınızı omzuna koyup sevgiyi hissetmeyeli… Eğer bu heyecanların üzerinden uzun bir zaman geçtiyse yeni bir ilişkiye hazır olabilirsiniz. Ancak son ilişkinizin üzerinden kısa bir zaman geçtiyse size biraz beklemenizi tavsiye ediyoruz. Bu bekleme dönemi hem biten ilişkinin ardından soluklanmanızı hem de yeni ilişkiye daha sağlıklı başlamanızı sağlayacaktır.

Kalbinizi dinleyin.

Kimi zaman kalbimizin sesini dinlemeyi unuturuz. İlişkiniz bitmiş olabilir evet ama peki ya kalbiniz ne diyor bu duruma? Hissettikleriniz çok önemli! Eğer yeni bir ilişkiye başlamak istiyorsanız mutlaka eski ilişkinizi hem aklınızda hem de kalbinizde bitirmiş olmalısınız.

Ders alın.

Eski ilişkiniz neden bitti? Bunun sebebi yeni ilişkinizin sağlıklı yürümesi için çok önemli. Eğer bir şeyleri yanlış yaptığınızı düşünüyorsanız bu hatalardan ders çıkarın ve yeni ilişkinizde bu hataları yapmamaya özen gösterin.

İstiyor musunuz?

Yeni bir ilişkiye başlamayı gerçekten istiyor musunuz? Bu soruyu yanıtlarken kendinize karşı dürüst olmalısınız. Eski ilişkinizi unutmak, ayrılık acısını atlatmak için yeni bir ilişkiye başlamak sağlıklı bir karar olmayabilir.

Eğer tüm bunları atlattığınızı düşünüyorsanız yeni bir ilişki arayışına başlayabilirsiniz. Bunun için etkinliklerimizden birine katılarak yeni bir ilişki arayışında olan diğer insanlarla tanışabilir, sosyalleşebilir, aradığınız yeni aşkı bulabilirsiniz.

 

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,

Tartışma Platformu

İlk Yorumunuz “Yeni Bir İlişkiye Hazır mısınız?”

Çıkış Yapmadan Tekrar Düşün!
Eğer şimdi kayıt olmazsanız; bir sonraki ziyaretinize kadar yapılan tüm etkinlikleri ve size özel fırsatları kaçıracaksınız. Eğer aradığınız doğru kişi kaçırdığınız etkinlikteyse ?
Gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bilgileriniz bizimle güvende ve asla paylaşılmayacak.
Kapat
×
×
WordPress Popup Plugin